Pavara Vhana Collection · Layan · obok Parku Narodowego Sirinat
Płatność w siedmiu etapach
2% opłaty rezerwacyjnej, 28% przy podpisaniu umowy sprzedaży w ciągu 30 dni, 15% po ukończeniu pali fundamentowych, 15% po ukończeniu konstrukcji betonowej, 15% po ukończeniu ścian i konstrukcji dachu, 15% po ułożeniu płytek, wykonaniu zabudowy, malowaniu oraz montażu okien i drzwi, a ostatnie 10% po ukończeniu i przy przekazaniu.
Warunki płatności / 01
2% przy rezerwacji, 28% przy umowie, następnie po 15% na czterech etapach budowy i 10% przy przekazaniu
Meble wolnostojące są osobno. Przed rezerwacją potwierdzamy na piśmie działkę i dzisiejszą cenę.
- 2%Opłata rezerwacyjnaPrzy podpisaniu formularza rezerwacji
- 28%Umowa sprzedażyW ciągu 30 dni od rezerwacji
- 15%Ukończenie pali fundamentowychEtap 3
- 15%Ukończenie konstrukcji betonowejEtap 4
- 15%Ukończenie ścian i konstrukcji dachuEtap 5
- 15%Ukończenie płytek, zabudowy, malowania, okien i drzwiEtap 6
- 10%Ukończenie i przekazanie williEtap 7
Kalkulator / 02
Siedem etapów dla dowolnej działki
Wybierz działkę z ceną lub przesuń suwak na dowolną cenę: zadatek, płatność przy umowie, cztery etapy budowy i dopłata przy przekazaniu.
Działka w sprzedaży
Opłata rezerwacyjnaTHB 2,200,000
Siedem etapów · THB 110,000,000
- Opłata rezerwacyjna2% · Przy podpisaniu formularza rezerwacjiTHB 2,200,000
- Umowa sprzedaży28% · W ciągu 30 dni od rezerwacjiTHB 30,800,000
- Ukończenie pali fundamentowych15% · Etap 3THB 16,500,000
- Ukończenie konstrukcji betonowej15% · Etap 4THB 16,500,000
- Ukończenie ścian i konstrukcji dachu15% · Etap 5THB 16,500,000
- Ukończenie płytek, zabudowy, malowania, okien i drzwi15% · Etap 6THB 16,500,000
- Ukończenie i przekazanie willi10% · Etap 7THB 11,000,000
- Płatne przed przekazaniemZadatek, umowa i cztery etapy budowyTHB 99,000,000
- Po ukończeniu i przy przekazaniuOstatnie 10%; opłaty za przeniesienie zgodnie z umowąTHB 11,000,000
Cena williTHB 110,000,000
2% przy rezerwacji, 28% przy umowie sprzedaży w ciągu 30 dni, następnie po 15% na każdym z czterech etapów budowy i 10% przy ukończeniu i przekazaniu. Przed rezerwacją prześlemy na piśmie dokładny harmonogram, koszty utrzymania i opłaty za przeniesienie dla Twojej działki.
Zakres ceny, koszty utrzymania i przeniesienie własności / 03
Co obejmuje cena i ile kosztuje każdy rok
W cenie
- Willa zgodna ze specyfikacją, z basenem ze słoną wodą, tarasem na dachu i zagospodarowaniem zieleni
- Dwie kuchnie i pokój dla personelu w każdym typie
- Kondygnacja spa danego typu — onsen, sauna, łaźnia parowa, pokój spa lub wellness
- Zadaszony parking na dwa–cztery samochody
Koszty utrzymania
- Zarządzanie osiedlemKucharze, kamerdynerzy i concierge w ramach zarządzania osiedlem; stawki dla działki na życzenie
- Opłata za części wspólne i fundusz remontowyKwotę dla Twojej działki wysyłamy na piśmie
- Woda i energia elektrycznaWedług liczników każdej willi
Przeniesienie i forma własności
- Opłaty i podatki przy przeniesieniu własnościW Land Department zgodnie z umową sprzedaży
- Weryfikacja prawnaIAS Advisory to wskazana kancelaria prawna projektu w sprawach własności i badania due diligence
- KiedyWraz z ostatnimi 10%, po ukończeniu i przy przekazaniu
Wille stoją na własnych działkach: zagraniczny nabywca posiada budynek na własność, a grunt użytkuje na podstawie zarejestrowanej długoterminowej dzierżawy lub dopuszczalnej prawnie struktury, zgodnie z umową sprzedaży. Przed rezerwacją przedstawiamy na piśmie strukturę i koszty rejestracji.

Harmonogram dla Twojej działki na piśmie
Podaj działkę lub budżet; otrzymasz dokładne siedem etapów, kwotę rezerwacji i koszty przeniesienia własności tej willi.
Odpowiadamy w ciągu 15 minut w godzinach pracy.
Pytania o finanse / 04
Ceny, zakres, płatności i koszty
01Co obejmuje cena?
Willa zgodna ze specyfikacją: trzy kondygnacje, basen ze słoną wodą, zadaszony taras na dachu, zagłębiona strefa wypoczynku, pawilon jadalny, prysznic zewnętrzny, dwie kuchnie, pokój dla personelu, właściwa dla typu kondygnacja spa lub wellness i zadaszony parking. Meble wolnostojące są osobno.
02Jak przebiega płatność?
2% opłaty rezerwacyjnej, 28% przy umowie sprzedaży w ciągu 30 dni, następnie po 15% po ukończeniu pali fundamentowych, konstrukcji betonowej, ścian i konstrukcji dachu oraz płytek, zabudowy, malowania, okien i drzwi; 10% po ukończeniu i przy przekazaniu.
03Jakie są koszty utrzymania i opłaty za przeniesienie?
Zarządca osiedla oferuje kucharzy, kamerdynerów i concierge'a według stawek dla działki. Opłaty i podatki przy przeniesieniu wynikają z umowy sprzedaży i są rozliczane w Land Department; IAS Advisory to wskazana kancelaria prawna projektu. Opłatę za części wspólne, fundusz remontowy i koszty przeniesienia dla Twojej działki potwierdzamy pisemnie.
04Jak cudzoziemiec może nabyć tę nieruchomość?
W przypadku willi na działce: budynek jest własnością nabywcy, a grunt pozostaje w zarejestrowanej długoterminowej dzierżawie lub dopuszczalnej prawnie strukturze określonej w umowie sprzedaży. Przed rezerwacją przedstawiamy na piśmie strukturę i jej koszty.
Omówmy Pavara Vhana Collection z nami
Podaj typ willi, numer działki, budżet i termin. Prześlemy na piśmie aktualną dostępność, cenę i warunki.
