Przejdź do treści
PavaraVhana Collection · LayanINDEPENDENT SALES · INVEST PHUKET
WilleDziałki i ceny

Pavara Vhana Collection · Layan · obok Parku Narodowego Sirinat

Płatność w siedmiu etapach

2% opłaty rezerwacyjnej, 28% przy podpisaniu umowy sprzedaży w ciągu 30 dni, 15% po ukończeniu pali fundamentowych, 15% po ukończeniu konstrukcji betonowej, 15% po ukończeniu ścian i konstrukcji dachu, 15% po ułożeniu płytek, wykonaniu zabudowy, malowaniu oraz montażu okien i drzwi, a ostatnie 10% po ukończeniu i przy przekazaniu.

Oblicz moje kosztyKoszty utrzymania

Warunki płatności / 01

2% przy rezerwacji, 28% przy umowie, następnie po 15% na czterech etapach budowy i 10% przy przekazaniu

Meble wolnostojące są osobno. Przed rezerwacją potwierdzamy na piśmie działkę i dzisiejszą cenę.

  1. 2%Opłata rezerwacyjnaPrzy podpisaniu formularza rezerwacji
  2. 28%Umowa sprzedażyW ciągu 30 dni od rezerwacji
  3. 15%Ukończenie pali fundamentowychEtap 3
  4. 15%Ukończenie konstrukcji betonowejEtap 4
  5. 15%Ukończenie ścian i konstrukcji dachuEtap 5
  6. 15%Ukończenie płytek, zabudowy, malowania, okien i drzwiEtap 6
  7. 10%Ukończenie i przekazanie williEtap 7

Kalkulator / 02

Siedem etapów dla dowolnej działki

Wybierz działkę z ceną lub przesuń suwak na dowolną cenę: zadatek, płatność przy umowie, cztery etapy budowy i dopłata przy przekazaniu.

Działka w sprzedaży

Opłata rezerwacyjnaTHB 2,200,000

Siedem etapów · THB 110,000,000

  1. Opłata rezerwacyjna2% · Przy podpisaniu formularza rezerwacjiTHB 2,200,000
  2. Umowa sprzedaży28% · W ciągu 30 dni od rezerwacjiTHB 30,800,000
  3. Ukończenie pali fundamentowych15% · Etap 3THB 16,500,000
  4. Ukończenie konstrukcji betonowej15% · Etap 4THB 16,500,000
  5. Ukończenie ścian i konstrukcji dachu15% · Etap 5THB 16,500,000
  6. Ukończenie płytek, zabudowy, malowania, okien i drzwi15% · Etap 6THB 16,500,000
  7. Ukończenie i przekazanie willi10% · Etap 7THB 11,000,000
  • Płatne przed przekazaniemZadatek, umowa i cztery etapy budowyTHB 99,000,000
  • Po ukończeniu i przy przekazaniuOstatnie 10%; opłaty za przeniesienie zgodnie z umowąTHB 11,000,000

Cena williTHB 110,000,000

2% przy rezerwacji, 28% przy umowie sprzedaży w ciągu 30 dni, następnie po 15% na każdym z czterech etapów budowy i 10% przy ukończeniu i przekazaniu. Przed rezerwacją prześlemy na piśmie dokładny harmonogram, koszty utrzymania i opłaty za przeniesienie dla Twojej działki.

Zakres ceny, koszty utrzymania i przeniesienie własności / 03

Co obejmuje cena i ile kosztuje każdy rok

W cenie

  • Willa zgodna ze specyfikacją, z basenem ze słoną wodą, tarasem na dachu i zagospodarowaniem zieleni
  • Dwie kuchnie i pokój dla personelu w każdym typie
  • Kondygnacja spa danego typu — onsen, sauna, łaźnia parowa, pokój spa lub wellness
  • Zadaszony parking na dwa–cztery samochody

Koszty utrzymania

  • Zarządzanie osiedlemKucharze, kamerdynerzy i concierge w ramach zarządzania osiedlem; stawki dla działki na życzenie
  • Opłata za części wspólne i fundusz remontowyKwotę dla Twojej działki wysyłamy na piśmie
  • Woda i energia elektrycznaWedług liczników każdej willi

Przeniesienie i forma własności

  • Opłaty i podatki przy przeniesieniu własnościW Land Department zgodnie z umową sprzedaży
  • Weryfikacja prawnaIAS Advisory to wskazana kancelaria prawna projektu w sprawach własności i badania due diligence
  • KiedyWraz z ostatnimi 10%, po ukończeniu i przy przekazaniu

Wille stoją na własnych działkach: zagraniczny nabywca posiada budynek na własność, a grunt użytkuje na podstawie zarejestrowanej długoterminowej dzierżawy lub dopuszczalnej prawnie struktury, zgodnie z umową sprzedaży. Przed rezerwacją przedstawiamy na piśmie strukturę i koszty rejestracji.

Zapytaj o szczegóły
Villa B · Skyline — wizualizacja dewelopera · 1

Harmonogram dla Twojej działki na piśmie

Podaj działkę lub budżet; otrzymasz dokładne siedem etapów, kwotę rezerwacji i koszty przeniesienia własności tej willi.

Odpowiadamy w ciągu 15 minut w godzinach pracy.

Ceny i dostępność · Pavara Vhana Collection

Otwórz WhatsApp Web

Zostaw numer — Lina napisze pierwsza

Jak odpowiemy?
Dodaj imię (opcjonalnie)

Lina · Sales manager odpowiada na WhatsAppie w kilka minut w godzinach pracy

Wysyłając, poproś Invest Phuket o kontakt w tej sprawie. Twoje dane są używane do odpowiedzi na twoją prośbę.

Pytania o finanse / 04

Ceny, zakres, płatności i koszty

01Co obejmuje cena?

Willa zgodna ze specyfikacją: trzy kondygnacje, basen ze słoną wodą, zadaszony taras na dachu, zagłębiona strefa wypoczynku, pawilon jadalny, prysznic zewnętrzny, dwie kuchnie, pokój dla personelu, właściwa dla typu kondygnacja spa lub wellness i zadaszony parking. Meble wolnostojące są osobno.

02Jak przebiega płatność?

2% opłaty rezerwacyjnej, 28% przy umowie sprzedaży w ciągu 30 dni, następnie po 15% po ukończeniu pali fundamentowych, konstrukcji betonowej, ścian i konstrukcji dachu oraz płytek, zabudowy, malowania, okien i drzwi; 10% po ukończeniu i przy przekazaniu.

03Jakie są koszty utrzymania i opłaty za przeniesienie?

Zarządca osiedla oferuje kucharzy, kamerdynerów i concierge'a według stawek dla działki. Opłaty i podatki przy przeniesieniu wynikają z umowy sprzedaży i są rozliczane w Land Department; IAS Advisory to wskazana kancelaria prawna projektu. Opłatę za części wspólne, fundusz remontowy i koszty przeniesienia dla Twojej działki potwierdzamy pisemnie.

04Jak cudzoziemiec może nabyć tę nieruchomość?

W przypadku willi na działce: budynek jest własnością nabywcy, a grunt pozostaje w zarejestrowanej długoterminowej dzierżawie lub dopuszczalnej prawnie strukturze określonej w umowie sprzedaży. Przed rezerwacją przedstawiamy na piśmie strukturę i jej koszty.

Poprzedni rozdziałKondygnacje spa i osiedleStrona głównaPavara Vhana CollectionDalejWzgórze w Layan
Lina, menedżer sprzedaży w Invest Phuket

Lina

Menedżer sprzedaży

Umawiamy Twoją wizytę na zboczu i w pobliskiej Khiri Collection, potwierdzamy dzisiejszą cenę Twojej działki i siedmioetapowy harmonogram i wysyłamy je na piśmie.

Zapytaj o szczegółyZadzwoń +66 80 053 3846
PRYWATNE ZAPYTANIE · PAVARA VHANA COLLECTION

Omówmy Pavara Vhana Collection z nami

Podaj typ willi, numer działki, budżet i termin. Prześlemy na piśmie aktualną dostępność, cenę i warunki.

Ceny i dostępność · Pavara Vhana Collection

Otwórz WhatsApp Web

Zostaw numer — Lina napisze pierwsza

Jak odpowiemy?
Dodaj imię (opcjonalnie)

Lina · Sales manager odpowiada na WhatsAppie w kilka minut w godzinach pracy

Wysyłając, poproś Invest Phuket o kontakt w tej sprawie. Twoje dane są używane do odpowiedzi na twoją prośbę.

PAVARA VHANA COLLECTION
Wille, plany i działkiKondygnacje spa i osiedlePłatność w siedmiu etapachWzgórze w LayanPostęp budowy

Invest Phuket jest niezależną agencją sprzedaży, a nie deweloperem. Zdjęcia to wizualizacje dewelopera.

© 2026 INVEST PHUKET · info@investphuket.com · Prywatność
Zapytaj o szczegóły